محسن صالحی فرماندار شهرستان انار در جلسه شورای اداری با اشاره به وجود معضل آب در روستاهای دهستان بیاض افزود ، چندین جلسه  جهت رفع این معضل برگزار گردیده و بنا به بازدیدهای صورت گرفته ، امیدواریم این معضل که در حال حاضر از اساسی ترین مشکلات شهرستان است هر چه سریعتر رفع گردد.
وی افزود با توجه به کمبود نیروی اداری در برخی ادارات و جهت رفاه حال شهروندان ، جلسه شورای اداری در روز پنجشنبه و راس ساعت ۷ برگزار گردید تا مدیران بتوانند به مسائل اداری و امورات شهروندان برسند.
فرماندار با اشاره به برنامه های دولت محترم گفت ؛ هدف ما کار نمایشی نیست ، بلکه تلاش جهت کسب رضای خدا و رفع مشکلات شهروندان است.
صالحی با اشاره به نقش بنگاه های اقتصادی کوچک و زود بازده در توسعه مناطق افزود ؛ هدف ما حمایت بیشتر از این بنگاههای اقتصادی در کنار صنایع دیگر خواهد بود.
ارائه توضیحی در خصوص هدفمندی یارانه ها ، جراحی اقتصادی دولت در کوتاه کردن دست دلالان و سودجویان ، نظارت روزانه از بازار و برگزاری جلسات منظم تنظیم بازار ، پیگیری طرح های واگذاری زمین و احداث مسکن در شهرستان در راستای سیاست های دولت محترم ، از دیگر صحبت های صالحی در این جلسه بود.
حجت الاسلام منتظری امام جمعه انار نیز در این جلسه با عنوان در پیش روی داشتن هفتم تیرماه ، سالروز شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان ، گفت : این  انقلاب ثمره خون شهیدان و بویژه شهیدانی همچون شهید بهشتی میباشد ، خواستار گرامیداشت هر چه باشکوه مراسم هفتم تیر ماه در مسجد صاحب الزمان (عج) شد.
سرهنگ ابراهیم پور فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج نیز از مهمترین برنامه های تیرماه را ؛ هفته عفاف و حجاب ، واقعه غدیر خم و دهه ولایت ، مراسم سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س)  و طرح ایران جوان دانست و خواستار همکاری کلیه مدیران در برگزاری برنامه های تیرماه شد.