بسم الله الرحمن الرحیم

پانزدهمین روز ماه مبارک رمضان مصادف با سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، منبع و مظهر اخلاص، درایت، مهربانی، بخشش، احسان و نیکی است.

کریم آل طاها امام حسن(ع) که نه تنها از نظر علم، تقوی، زهد و عبادت مقامی برگزیده و ممتاز داشت، بلکه از لحاظ بذل و بخشش و دستگیری از درماندگان نیز در زمان خود زبانزد خاص و عام بود و از عطر سخاوت و بخشندگی اش سالروز ولادتش به نام روز اکرام و ایتام نامگذاری شده است .

احسان و نیکوکاری، از زیباترین صفات و پرشکوه‏ترین جلوه‏های انسانیت است و این احسان، در اوج ظهور خود و در بالاترین درجه ، به شکل ایثار ظاهر می‏شود.

این عید فرخنده در ماه مبارک رمضان فرصت گرانقدری برای ترویج فرهنگ الهی اکرام و مشارکت بیشتر نیکوکاران در امورات خیریه و کمک به نیازمندان است.

اینجانب فرارسیدن پانزدهم رمضان میلاد سراسر نور کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) را به عموم شیعیان به ویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان انار تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) در راستای حمایت از محرومان و نیازمندان از درگاه حضرت احدیت مسألت می نمایم.

        علی زهرودی

فرماندار شهرستان انار