علی زهرودی فرماندار انار در جلسه شورای اداری ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، به پیام سال و صحبت های مقام معظم رهبری در زمان تحویل سال اشاره کرد و افزود ، موضوع تولید همیشه در بیانات مقام معظم رهبری بعنوان یک مسئله اساسی مطرح بوده و بایستی از ظرفیت و توان دانش بنیان در بخش های مختلف اقتصادی و بویژه کشاورزی استفاده نمود.
فرماندار افزود متاسفانه امسال با مشکل سرمازدگی محصول پسته مواجه شدیم که بخش عظیمی از محصول کشاورزی دچار خسارت شده است که می طلبد جهاد کشاورزی با انجام تحقیقات علمی ، راه حلی جهت جلوگیری از سرمازدگی و به حداقل رساندن خسارات در سال های آینده بیاندیشد.
وی یکی از مشکلات صنایع شهرستان و شهرک صنعتی را ، موضوع برق عنوان کرد و افزود پیگیری جهت راه اندازی پست جدید در محل شهرک صنعتی در حال انجام است.
زهرودی ضمن تشکر از اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان گفت: ۱۴ هزار نفر اسکان در ایام نوروز و ۸ هزار نفر بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی ، در شهرستان صورت گرفته است.
حجت الاسلام منتظری امام جمعه انار نیز در این جلسه گفت: روزه اراده انسان را تقویت می کند. روزه از عمل هایی است که قابل رویت نیست اما عشق و عاطفه و محبت را دوچندان میکند.
وی بر نهایت استفاده از این ماه پر فضیلت تاکید نمود.
مهران مدیر جهاد کشاورزی با اشاره به سرمازدگی اخیر ، گفت: به ۱۲ هزار هکتار از باغات پسته شهرستان از ۲۵ تا ۱۰۰ درصد خسارت وارد شده است که خسارت آن به ارزش ۱۲۵۰ میلیارد تومان  میباشد.
سرهنگ ابراهیم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیز گفت:
بحث شعار سال در حد یک شعار نیست بلکه یک امر است که کلیه مدیران باید بدان عمل کنند.
وی افزود موضوع دانش بنیان بایستی از دانشگاهها آغاز شود و در این موضوع نهایت همکاری را بعمل آورند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تاکید کرد برای پیام سال ، بایستی پارک علم و فناوری راه اندازی گردد.
سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان گفت :
سرقت ها در ایام نوروز بسیار پایین بود و دستگیری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
وی با اشاره به موضوع خود مراقبتی ادارات جهت جلوگیری از سرقت گفت: بیشترین سرقت از ادارات مربوط به اماکن مذهبی و مساجد می باشد.
خلیلی نژاد افزود با همکاری ادارات تصادف منجر به جرح و فوتی در ایام نوروز امسال نداشته ایم.

در پایان جلسه از فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان به پاس همکاری با مجموعه انتظامی شهرستان با اهدای لوحی از طرف فرمانده انتظامی استان تقدیر گردید.