تمامی پارک ها ، بوستان ها و مکان های تفریحی شهرستان ، بخصوص ورودی دهنه بیاض ، خیس کش (تالاب های محل تفریحی ) در روزهای 12 و 13 فروردین بسته میباشند.
شهروندان جهت استفاده از تفرجگاههای شهرستان های رفسنجان ، شهربابک و مهریز در این دو روز عزیمت نکند. بنا بر مصوبات ستاد استانی و شهرستان های مذکور مسیر همه تفرجگاهها مسدود میباشد.

در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان انار که به ریاست علی زهرودی فرماندار ، صبح امروز 11 فروردین ماه برگزار گردید ، فرماندار با ابراز گلایه از عادی انگاری برخی شهروندان و واحدهای صنفی گفت: اگر رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک جزئی از برنامه روزانه شهروندان شود قطعا با کاهش محسوس مبتلایان مواجه خواهیم شد و با تغییر رنگ شهرستان بسیاری از محدودیت ها برداشته شده و واحدهای صنفی نیز رونق مجدد خواهند گرفت.

وی افزود با توجه به روند افزایش آمارهای روزهای اخیر امیدواریم که شهرستان به رنگ زرد تغییر وضعیت پیدا نکند که در غیر اینصورت شرایط برای شهروندان و بویژه واحدهای صنفی دشوار خواهد شد.

زهرودی در این جلسه از کلیه شهروندان خواست که روزهای 12 و سیزده فروردین در منزل خود بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع گردد.

هادوی نماینده شبکه بهداشت نیز در این جلسه از شناسایی 49 مورد مثبت و 1 مورد بستری از ابتدای هفته تا 24 ساعت گذشته خبر داد. وی همچنین گفت 730 مورد بازدید توسط تیم های بازرسی صورت گرفته است و دو مورد نیز پلمپ واحد صنفی را داشته ایم.