متن پیام تبریک علی زهرودی فرماندار شهرستان انار بمناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و مادر

بسم الله الرحمن الرحیم
روز میلاد دخت گرانقدر رسول خدا(ص) که تمام ارزشهاى متعالى در وجود ملکوتی اش جلوه گر است به عنوان روز زن، افتخاری بزرگ برای بانوان به شمار می آید تا با الگوگیری از شخصیت والا و الهی حضرت فاطمه زهرا(س) در تکامل و ارتقای شخصیت خود اقدام نمایند.
 حضرت فاطمه زهرا (س) عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست. جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.
 در این میان، تنها نگریستن به سیره عملی و شیوه رفتاری اوست که ما را با ژرفای کمالات و فضیلت های وی آشنا می سازد، در واقع، زندگی نامه او، آیینه ای است که فضایلش را بر رواق دل ها می تاباند و شبستان جان را چون روز روشن می سازد.
 شایسته است که زندگی سراسر نورانیت این اسوه به دقت بنگریم و آموزه های آن را در زندگی به کار بندیم.
 اینجانب با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر به محضر حضرت بقیه الله الاعظم روحی ارواحنا فدا و بر شیفتگان طریقش به‌ ویژه مادران مؤمن و بانوان فداکار شهرستان انار ، امیدوارم که زنان این مرز و بوم، همچون گذشته نقشی ارزشمند و تأثیر گذار در جامعه ایران اسلامی داشته و با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری،اهداف دولت محترم تدبیرو امید، نقش موثر زنان را در دفع هجمه های فرهنگی دشمن با هدف تخریب وجهه زنان و خانواده های ایران اسلامی در جوامع مختلف جهان را شاهد باشیم . از درگاه ایزد منان صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف شهرستان تندرستی را مسألت می نمایم.

علی زهرودی
فرماندار شهرستان انار