پیام تسلیت فرماندار شهرستان انار به مناسبت شهادت حضرت زین العابدین امام سجاد(ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری انار، علی زهرودی فرماندار شهرستان انار طی پیامی شهادت سیدالساجدین ، امام العارفین ، امام زین العابدین علیه السلام را به همه شیعیان تسلیت گفت . در متن پیام ایشان آمده است:
در زندگی پرفراز و نشیب امام زین العابدین علیه السلام که حاضر و ناظر بر وقایع فجیع و ظالمانه کربلا بود ، نکات بسیار مهمی به چشم می خورد که مهمترین آن ها حضور ایشان در جمع اسرای دشت کربلا بود .
امام سجاد(ع) احیاگر نهضت حسینی(ع) و زنده کننده فرهنگ عاشورا بود و نقش کلیدی و راهنماگرانه آن حضرت در آن برهه زمانی بسیار تاثیرگذار و راه گشا بود .
اینجانب شهادت شاهد کربلا، بزرگ مرد مناجات، امام عابدان و عارفان، راوی حکایت عشق در نینوا، ‌داغدار لاله­ های کربلا، امام کاروان اسراء، آقا علی بن الحسین حضرت زین العابدین (علیه سلام ) را به عموم شیعیان تسلیت و تعزیت عرض می­نمایم و از خداوند متعال طلب بهره مندی از ادعیه و مناجاتهای خالصانه صحیفه سجادیه در زندگی روزمره همگان را مسئلت دارم.
 
                                                                                                                                                                                                                                                                      علی زهرودی                                                                                                                                         فرماندار شهرستان انار