علی زهرودی فرماندار انار بمناسبت هفته دولت در نماز جمعه این هفته ۷ شهریورماه به ایراد سخنرانی پرداخت. بخشی از صحبت های ایشان بشرح ذیل است :
_ از همکاری کلیه شهروندان ، اعضای ستاد مقابله با کرونا ، واحد‌های صنفی از زمان آغاز ویروس تا این لحظه و در حال حاضر عزاداران حسینی در جهت کنترل و مقابله با ویروس کرونا نهایت قدردانی را دارم. اما متاسفانه هنوز در برخی موارد جزئی برخی افراد رعایت نمی کنند ، که واحد‌های نظارتی نظارت خود را بیشتر نمایند .

_ یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر را گرامی میدارم.
_ ایام شهادت اباعبدالله الحسین (ع) را به همه عزاداران عزیز تسلیت عرض میکنم.

_ اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در حال راه اندازی است.فرمانداری به تعهدات خود جهت راه اندازی آن عمل کرده است.

_ در هفته دولت ۲۱ طرح به مبلغ بالغ بر  ۲۴ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که مهمترین این طرح ها ، آسفالت معابر روستاهای دهستان بیاض ، مرمت حمام تاریخی در ساقی ، طرح آبیاری تحت فشار و همچنین با حضور معاون استاندار افتتاح دو چمن مصنوعی در گلشن و امین‌شهر ، طرح بوم‌گردی بیاض ، آسفالت جاده های بین لطف آباد و ساقی و همچنین انار _ امین‌شهر ، طرح ۶۳۰۰ قطعه ای بوقلمون ، چندین طرح پزشکی بهداشتی درمانی ، ساختمان مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح و کلنگ زنی شد.


وی افزود ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از سال گذشته تاکنون از محل ارزش افزوده و حق آلایندگی به شهرداری ها و دهیاری ها پرداخت شده است و ابتدای امسال ۴.۵  میلیارد تومان به دهیاری ها و شهرداری ها حق آلایندگی پرداخت گردیده است.

زهرودی همچنین گفت : ۳۰ هزار متر مربع آسفالت روستایی و ۱۱۰ هزار متر مربع آسفالت شهری از سال گذشته تاکنون صورت گرفته است.