علی زهرودی فرماندار انار با صدور پیامی، فرارسیدن دهم تیرماه، روز صنعت و معدن را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت
متن این پیام، به شرح ذیل است:

روز ملی صنعت و معدن تداعی گر تلاش ها و زحمات سنگربانان صنعت و معدن کشور است که در اوج تهدیدها و تحریم ها و توطئه های ناجوانمردانه استکبار جهانی بمنظور از حرکت انداختن چرخ تولید و اقتصاد کشور، با عشق و اقتدار، به عنوان پیشگامان توسعه و رشد اقتصادی ایران اسلامی مجاهدت می کنند. 
شهرستان انار دارای توانمندی های صنعتی و تولیدی فراوانی است که باید با نگاه اندیشمندانه و علمی و تعامل و همفکری بخش تولید و دستگاه های متولی، زمینه شکوفایی هرچه بیشتر و روزافزون صنعت و معدن و نقشی که این دو بخش می تواند در اعتلای اقتصادی کشور و عبور عزت مندانه از شرایط ظالمانه تحریم به عنوان یکی از محرکه های تولید ثروت ایفا کند، فراهم آید.
در سالی که به تدبیر و درایتی توام با آینده ‌نگری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام "جهش تولید" مزین شده، و با عنایت به تاکیدات راهبردی دولت تدبیر و امید، باید ایجاد مشاغل پایدار در کنار صیانت حفظ اشتغال موجود، در دستور کار قرار گیرد تا جهش تولید و صنعت را بیش از پیش به ارمغان بیاوریم.
اینجانب، فرارسیدن دهم تیرماه، روز صنعت و معدن را به صنعتگران پرتلاش استان، بخصوص فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و جامعه خدوم کارگران شهرستان انار ، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان فرهیخته در راه تعالی ایران اسلامی از درگاه پروردگار متعال توفیق روزافزون دارم.

     علی زهرودی
فرماندار شهرستان انار