مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۶

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان انار در سال۱۴۰۰ برگزار شد

برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان انار در سال1400


اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان انار در سال 1400 با محوریت برنامه ریزی هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش انار اولین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با حضور فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.
فرماندار شهرستان انار در این جلسه با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش اساسی در پیشرفت و آینده جامعه دارد، گفت: هر چقدر آموزش و پرورش وظیفه آموزشی و تربیتی خود را بهتر و اثر بخش‌تر انجام دهد، قطعاً نیروی انسانی خروجی از آن، انسان‌های کارآمد بوده و در رشد و توسعه جامعه موثر خواهند بود.
رییس شورای آموزش و پرورش انار برگزاری برنامه‌های هفته مقام معلم و تجلیل از معلمان را مهم خواند و اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم تجلیل از معلمان است که مقام معلم و جایگاه معلم را در جامعه یادآوری کنیم.
علی زهرودی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در سال‌‌جاری شورای آموزش و پرورش انار فعال‌تر، اصولی‌ و تخصصی‌ تشکیل شود تا خروجی بهتری جهت رفع مشکلات به دنبال داشته باشد.
وی در ادامه افزودآموزش و پرورش مکلف است تا زمان باقی مانده به هفته بزرگداشت مقام معلم، معلمانی که در شرایط آموزش غیر حضوری بهترین آموزش را داشته  و بصورت جدی پیگیر آموزش دانش آموزان بوده اند را به فرمانداری معرفی نماید تا در مراسم ویژه ایی از این عزیزان تجلیل به عمل آید.
فرماندار شهرستان انار خاطر نشان کرد: با توجه به پیش رو بودن هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم، تمامی ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان ملزم به تبریک بزرگداشت مقام معلم از طریق پیامک، چاپ بنرو نصب آن در سطح شهر وتبریک این هفته در سر برگ های نامه های اداری نمود تا از این طریق بتوانیم زحمات این عزیزان را ارج نهیم.  
فرماندار انار در پایان بر ضرورت حمایت ادارات و نهادهای دولتی از آموزش و پرورش در اجرای برنامه های کاری تاکید کرد.
حسین ناجی مدیر آموزش و پرورش انار در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمد گویی و تبریک سال جدید وتبریک فرارسیدن ماه مهمانی خدا به کلیه اعضای شرکت کننده، دستور کار جلسه را ارائه داد و افزود: پیرو شعار سال 1400 امید است بتوانیم تا با اهتمام ویژه موانع و مشکلات را از پیش رو برداریم و موفقیت های آموزش و پرورش انار را تکرار و بهبود ببخشیم.
حسین ناجی در ادامه خاطر نشان کرد با هماهنگی های به عمل آمده و رایزنی  با موسسه آموزشی ریحانه  در صدد هستیم در همین چند روز آینده کلاسهای تقویتی و کنکور برای دانش اموزان دختر و پسر سال دوازدهم با اساتید مطرح کشوری از بصورت زنده برگزار نماییم تا این دانش آموزان با استفاده از ظرفیت های موجود بهترین قبولی را در کنکور سراسری داشته باشند.  
وی در پایان به اهمیت علم و تهذیب از دیدگاه قرآن و احادیث پرداخت و معلمان را متولیان فکری و فرهنگی جامعه دانست و افزود: باید از معلمان گرانقدر تشکر کنیم که هم اخلاق، تهذیب نفس و هم علم به دانش آموزانشان می آموزند.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲