مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان انار عصر روز شنبه ۲۲ شهریور مطرح شد:

زهرودی فرماندار انار در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان  گفت: وضعیت استان کرمان طبق اعلام‌ ستاد ملی همچنان قرمز است که باید رعایت نکات بهداشتی مدنظر باشد.

🔸وی‌ با اشاره به بازدید سرزده از‌ مدارس شهرستان در هفته گذشته گفت: خوشبختانه اکثریت مدارس‌ و کادر آموزشی نکات بهداشتی و پروتکل های ابلاغی را رعایت میکنند.

🔸زهرودی در‌ خصوص‌ فعالیت سرویس های مدارس در سطح شهرستان گفت: سرویس های مدارس باید قطعا پروتکل ها را رعایت کنند چرا که عدم رعایت مسائل بهداشتی باعث جلوگیری از ادامه فعالیت آنها خواهد شد.

🔸فرماندار‌ انار در‌خصوص‌ اسکان کارگران فصلی گفت: مکانی برای اسکان کارگران در ابتدای جاده امینشهر در نظر گرفته و امکاناتی مهیا شده تا از‌ تردد کارگران در سطح شهر جلوگیری شود.

🔸‌وی در ادامه بر نظارت و مدیریت بیشتر آرامستان های شهرستان تاکید کرد و گفت:  نهاد های مربوطه بر برگزاری مراسمات ختم علی الخصوص در عصرپنجشنبه ها توجه داشته باشند و از تجمعات جلوگیری کنند. معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار در‌ جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان گفت: خوشبختانه از ابتدای شهریورماه تاکنون هیچ‌مورد مثبتی از ابتلای به‌کرونا در شهرستان انار نداشته ایم و آمار‌ در یک ماه گذشته تنها یک‌نفر بوده است.

‌🔺وی در ادامه از خیرین خواست در بحث تجهیز مدارس به امکانات بهداشتی کمک رسانی کنند.

🔺‌موسی زاده در خصوص تهیه واکسن آنفولانزا بیان کرد : واکسن وارد کشور شده و تا آخر شهریورماه بین مناطق توزیع و دستورالعمل گروه های مشمول دریافت واکسن اعلام خواهدشد.

در‌جلسه ستاد پیشگیری از‌کرونا شهرستان مصوب شد مشروط به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سه شنبه بازار میوه در انار بصورت موقت در دو هفته پیش رو اجازه فعالیت داشته باشد.

🔴 *ممنوعیت فعالیت مهدکودک ها در سطح شهرستان انار*

🔺در جلسه ستاد پبشگیری از کرونا شهرستان، فرماندار انار در خصوص چگونگی فعالیت مهدکودک ها در سال تحصیلی جدید گفت:  طبق آخرین دستورالعمل ابلاغی ستادملی کرونا فعالیت مهدکودک ها ممنوع است و پیش دبستانی ها هم با شرایط و ضوابط سخت گیرانه بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

🔺وی افزود: فعالیت وبازگشایی مهدکودک ها منوط به اجازه از سوی ستادهای استان و کشور‌ می باشد.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲