مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۲۶

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان انار به ریاست علی زهرودی فرماندار شهرستان ، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان انار به ریاست علی زهرودی  فرماندار شهرستان ، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان انار اظهار داشت : عمل به مر قانون اولین اصل در انتخابات است و عوامل اجرایی و دست اندرکاران باید در فرایند برگزاری انتخابات قانون را ملاک کار خود قراردهند تا یک انتخابات سالم و بانشاط برگزارشود.

وی در ادامه افزود : مسئولیت شعب اخذ رای بر عهده نمایندگان فرماندار است و به همین خاطر نمایندگان فرماندار باید کاملا به قانون انتخابات مسلط باشند تا بتوانند شعب اخذ رای را مدیریت کنند و در صورت بروز مشکل احتمالی بتوانند مشکل را مرتفع نمایند .

علی زهرودی در ادامه افزود : دست اندرکاران انتخابات باید بدون جانبداری از شخص یا گروه خاصی ، فقط به فکر برگزاری انتخابات باشند .

وی اظهارکرد: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای یکی از مطالبات مهم رهبرفرزانه انقلاب اسلامی است و عوامل اجرایی باید تلاش کنند تا انتخابات سالم و بانشاط برگزار شود.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲