مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

فرماندار انار در جلسه کمیته پیشگیری از سرقت گفت:

فرماندار انار در جلسه کمیته پیشگیری از سرقت گفت:
1700 متر سیم برق توسط سارقین در روستاهای جنوبی شهرستان به سرقت رفته است که بایستی تدابیر لازم جهت جلوگیری از این سرقت ها توسط ادارات اندیشیده شده و همچنین آگاهی به شهروندان از طریق قبوض خدماتی و ارسال پیامک داده شود.
زهرودی عنوان داشت آمار سرقت نسبت به سال گذشته کاهش یافته است که نتیجه زحمات شبانه روزی نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه می باشد.
فرماندار همچنین با اشاره به تجهیز کلیه روستاها و شهرها به دوربین مدار بسته و اتصال آن به سامانه مها افزود ، این امر مصوبه شورای امنیت ملی بوده و شهرداران و دهیاران بایستی در این امر تسریع نمایند.
زهرودی فرماندار انار خطاب به شهروندان گفت : بمنظور جلوگیری از سرقت و همچنین پیگیری سارقین بایستی تمامی کسبه و ضبط های پسته به دوربین مداربسته مجهز شده و کلیه موارد ضد سرقت را در محل کسب و کار خود لحاظ نمایند.

سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان نیز در این جلسه ، هدف  نیروی انتظامی را کشف سرقت در کمترین زمان عنوان کرد.
 وی افزود بیشترین سرقت ها در شهرستان مربوط به اموال اداری می باشد که متاسفانه در بسیاری موارد ادارات در رعایت موارد ضد سرقت کوتاهی میکنند که در صورت اتخاذ تدابیر لازم توسط مدیر اداره ، جلوی بسیاری از سرقت های اداری گرفته خواهد شد.
وی در ادامه از کاهش ۸ درصدی وقوع سرقت در سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته خبر داد. وی همچنین گفت : ۱۵ فقره از سرقت ها مربوط به مغازه هاست که از دلایل اصلی آن عدم رعایت موارد ضد سرقت می‌باشد.

در نظر گرفتن موارد ضد سرقت در زمان تمدید پروانه کسب ، تجهیز بانک های شهرستان به صندوق امانات مشتریان ، تجهیز خودروهای دولتی به ردیاب ، تجهیز چاه های کشاورزی به دوربین مداربسته ، از دیگر تاکیدات فرمانده انتظامی بود.
وی همچنین ضمن تشکر از همکاری سپاه و بسیج با نیروی انتظامی، بخصوص در طرح گشت رضویون در جهت کشف سرقت تشکر کرد.
در این جلسه از دهیاری ده رییس بدلیل تجهیز روستا به دوربین مدار بسته بعنوان اولین دهیاری ، تجلیل گردید.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲