مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان انار، صبح امروز چهارشنبه ۲۸ آبان ،زهرودی فرماندار انار گفت :

در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان انار، صبح امروز چهارشنبه ۲۸ آبان ،زهرودی فرماندار انار گفت :با توجه به اعلام وضعیت نارنجی برای شهرستان انار ، یک دوم کارمندان می توانند بصورت دور کاری فعالیت نمایند.
وی افزود از شنبه 1 اذر ماه محدودیت های تردد در سطح شهرستان اعمال میگردد و خودروهای غیر بومی حق تردد به شهرستان را ندارند و همچنین خودروهای شهرستان در شهرستان های دیگر نمی توانند تردد نمایند و در صورت مشاهده پلاک غیربومی در شهرستان انار ، از 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان ، خودرو جریمه خواهد شد.
فرماندار افزود مسیر های ورودی و خروجی شهر انار از سمت یزد ، رفسنجان و بلوار خلیج فارس کنترل میگردد و همچنین مسیر ورودی شهر انار از سمت رفسنجان مسدود خواهد گردید.
زهرودی در ادامه گفت از شنبه 1 آذر ماه طرح ستاد عملیاتی شامل ؛ غربالگری ، گرفتن تست کووید 19 بوسیله کیت مخصوص ، قرنطینه افراد مبتلا و مشکوک و ردیابی و برخورد با افرادیکه قرنطینه خود را ترک کرده اند شروع خواهد شد.

سرگرد کهنوجی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در این جلسه گفت ؛ کلیه مسیرهای ورودی و خروجی انار کنترل میگردد ، لذا در صورت تردد خودرو با پلاک غیر بومی از 500 هزار تا 1 میلیون تومان جریمه خواهند شد. وی همچنین تاکید کرد شهروندان محترم از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از تردد در سطح شهر خودداری نمایند.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲