مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۲۰

علی زهرودی فرماندار انار در جلسه شورای اداری شهرستان گفت؛

علی زهرودی فرماندار انار در جلسه شورای اداری شهرستان؛
تمامی تلاش مسئولین و کشاورزان و سرمایه گذاران حرکت بسمت صنایع تبدیلی و فرآوری پسته بوده و از خام فروشی فاصله گرفت.
علی زهرودی فرماندار انار در جلسه شورای اداری شهرستان صبح روز یکشنبه 19 آبان‌ماه ،ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول و ولادت باسعادت پیامبر اکرم (ص) ، بر رعایت نظم اداری و تکریم ارباب رجوع تاکید نمود.وی با اشاره به بودجه اختصاصی به شهرستان ، گفت تمامی روسای ادارات با توجه به بودجه اختصاصی دستگاه خود موظف به پیگیری جهت جذب اعتبار دستگاه خود میباشند.

فرماندار همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره پسته ، به دستاوردهای این جشنواره و نمود شهرستان در سطح استان و کشور افزود؛ بایستی تمامی تلاش مسئولین و کشاورزان و سرمایه گذاران حرکت بسمت صنایع تبدیلی و فرآوری پسته بوده و از خام فروشی فاصله گرفت.

زهرودی در ادامه به سفر ریاست محترم جمهوری به استان و شهرستان رفسنجان اشاره کرد و افزود در سفرهایی که هیات دولت چه به استان و چه شهرستان ها داشته اند شاهد خیرات و برکاتی در حوزه های مختلف بوده ایم.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه با تبریک اعیاد ربیع الاول به ویژگی های بارز پیامبر اکرم (ص) پرداخت.

انارکی محمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به حضور حضور رییس جمهور محترم و کاروان تدبیر و امید در استان  و شهرستان رفسنجان افزود : با حضور رییس جمهور ان شالله شاهد خیرات و برکات و اتفاقات خوبی در سطح استان و شهرستان های انار و رفسنجان خواهیم بود. وی از برنامه های حضور رییس جمهور  افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی در سطح استان عنوان کرد و گفت :صبح روز سه شنبه جلسه شورای اداری استان به ریاست رییس جمهور محترم در استانداری کرمان برگزار خواهد شد.

مهران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیز از پیش بینی 24هزار تنی پسته در سال 98 خبر داد که متاسفانه با نوسانات جوی بطور میانگین 30 درصد محصول دچار پوکی شده و این مقدار به 17 هزار تن به ارزش 2هزار میلیارد تومان کاهش یافت.

کاردوست رییس اداره منابع آب شهرستان نیز از خاموشی یک‌ماهه چاه موتورهای کشاورزی از 20 آبان به مدت یکماه با همکاری کشاورزان خبر داد.
شفاهی رییس دامپزشکی نیز در این جلسه با اشاره به گزارش عملکرد اداره خود گفت :
اقدامات انجام شده توسط شبکه دامپزشکی شهرستان انار از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ،نظارت و قرنطینه بر صدور گواهی بهداشتی_قرنطینه ای و تایید سلامت :طیور، فرآورده های خام دامی، صدور ۱۰۳ گواهی حمل بهداشتی_قرنطینه ای دام ، تست تشخیص بیماریهای مشترک ،واکسیناسیون بیماری های مشترک،سمپاشی جایگاه دام،واکسیناسیون بیماریهای دامی،درمان،پایش و مراقبت بیماریهای دامی ،نظارت و بازدید از کشتارگاه دام ،نظارت و بازدید از مراکز عرضه فراورده های خام دامی و ... می‌باشد.
همچنین سروان جمالی جانشین فرمانده سپاه از برگزاری رزمایش در پایان هفته خبر داد.
خسروی رییس فنی و حرفه ای نیز به ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه خود پرداخت.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲