مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۱۸

جلسه ستاد استقبال از دکتر روحانی رییس جمهور محترم در فرمانداری انار تشکیل گردید

جلسه ستاد استقبال از دکتر روحانی رییس جمهور محترم صبح امروز به ریاست علی زهرودی فرماندار انار و با حضور شهردار انار ، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سالن پیامبر اکرم (ص) فرمانداری تشکیل گردید.
در این جلسه زهرودی فرماندار ؛به برکات حضور رییس جمهور در استان اشاره کرد و افزود خوشبختانه هر زمان شاهد حضور شخص رییس جمهور ، معاونین ایشان و حتی وزرا در استان و شهرستان ها بوده ایم ،اتفاقات و اقدامات بسیار خوبی در بخش های مختلف چه در شهرستان و چه استان رخ داده است.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات و هجمه های دشمن جهت تضعیف نظام و دولت اسلامی گفت : دشمن جهت بر هم زدن وحدت ایران اسلامی و فاصله انداختن میان مردم و قوای سه گانه از هیچ کوششی دریغ نمی کند که یکی از این اقدامات کمرنگ جلوه نمودن سفرهای استانی رییس جمهور و سایر روسای قواست که متاسفانه بعضا برخی از عوامل داخلی نیز بدان دامن میزنند.
فرماندار در این جلسه از شهرداران ، اعضای شورای اسلامی و دهیاران خواست تا جهت دیدار و اعزام مردم شهرستان که اشتیاق دیدار با ریس جمهور محترم را دارند ،ضمن اطلاع رسانی  ، تدابیر و تمهیدات لازم بعمل آید.
لازم بذکر است دکتر حسن روحانی رییس جمهور محترم ، ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوشنبه 20 آبانماه با حضور در استادیوم تختی رفسنجان ضمن استقبال باشکوه مردمی ، به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
از دیگر برنامه های ایشان در این روز افتتاح چندین طرح عمرانی و خدماتی خواهد بود.


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲