مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۳/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان انار - ۱۲ خرداد

علی زهرودی در جلسه شورای اداری شهرستان انار مطرح کرد:
بحران کارگری پیش روی شهرستان است، کارفرمایان برای حمایت از کار و کارگر ایرانی از بکار بردن اتباع بیگانه خودداری کنند.
جلسه شورای اداری شهرستان عصر روز شنبه ۱۲ خرداد در تالار فرهنگیان برگزار گردید.در این جلسه فرماندار ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی (ع) و رحلت امام خمینی (ره) و گرامیداشت ۱۵ خرداد افزود با توجه به توجه به پیش رو داشتن لیالی قدر بایستی از این شب ها نهایت استفاده را نمود. وی همچنین بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.زهرودی همچنین با برشمردن ۴۴ ساعت کاری در هفته ، بر رعایت نظم اداری تاکید نمود.تکریم ارباب رجوع از دیگر مواردی بود که ایشان بر آن تاکید کرد.
پیگیری مشکلات مردم توسط شوراها، تشکیل منظم جلسات شوراها ، افزایش قدرت مطالبه گری در مردم، وضعیت نامناسب بودجه شهرستان و استان در سال جاری، پیگیری مشکلات خشکسالی و اقتصادی شهرستان توسط مسؤولین، تشویق مردم به سمت مشاغل خرد و خانگی، خدمات ، گردشگری از دیگر صحبت های مهندس زهرودی در این جلسه بود.
وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات مهندس رزم حسینی استاندار اسبق بخاطر خدمات ارزنده وی به استان و کشور ، برای آقای دکتر فدایی آرزوی موفقیت نمود.
در این جلسه همچنین حجت الاسلام منتظری ضمن برشمردن خصوصیات اخلاقی و اجتماعی حضرت امام خمینی (ره) ، وجود رهبر انقلاب را نعمت خدا به مردم ایران دانست و افزود ما بایستی با وحدت و همدلی تحت امر ولایت فقیه گام برداریم.
وی از مهمترین مشکلات شهرستان را برخوردار محسوب نمودن آن بر خلاف واقعیت کنونی دانست.
امام جمعه انار امسال را سال سخت اقتصادی مردم شهرستان دانست.
امام جمعه امینشهر نیز با برشمردن مشکلات اقتصادی شهرستان ، خواستار پیگیری این مشکلات توسط مسئولین و به حداقل رساندن آن شد.
نماینده مردم انار و رفسنجان نیز در این جلسه با عنوان ناکارآمدی تحریم ها افزود دولت علی رغم وجود برخی مشکلات در قیمت دلار اقدامات مناسبی را انجام داده اشت.
وی با اشاره به مشکلات پیش روی کشاورزان و کارگران طی سال جاری به مشکل وامهای کشاورزی و پیگیری جهت امهال در پرداخت آن صحبت نمود.
مشکل آب کشاورزی، عدم بودجه کافی دولت در سال جاری، دلایل استعفای استاندار ، پل تقاطع، از دیگر مباحث انارکی محمدی بود.
گزارش ادارات مرکز بهداشت و جهاد کشاورزی پایان بخش این جلسه بود


منبع : فرمانداری انار


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲